O výrobcích FUGUAMY

Výrobky FUGUAMY šijeme ručně od r.2015 v Praze, a to pouze z komponentů od kvalitních českých dodavatelů. Výjimkou jsou stuhy zhotovené podle návrhů světových designerů, které dovážíme z USA.

Jsme malá rodinná firma a záleží nám na výsledcích naší práce, jejichž zrcadlem je spokojený zákazník, který se k nám opakovaně a s potěšením vrací. Snažíme se o maximální kvalitu, každý kus, který vyrobíme, projde osobně našima rukama a ručíme za něj.

 

POUŽITÉ MATERIÁLY:

Základem našich výrobků je odolný polypropylenový popruh testovaný na příslušnou zátěž.

 

Osazení obojku tvoří přezka, nerezová posuvka a D-kroužek. Přezky dodáváme buď z kvalitního polypropylenu (PP) nebo kovové. Ty jsou vyrobeny z litiny s galvanizovaným povrchem (galvanický bílý zinkochromát) a jsou tedy odolné vůči korozi.  Jsou designovou záležitostí, která se hodí spíše na procházku do města či do kavárny, zatímco pro běžné nošení doporučujeme vzhledem k menší gramáži sponu plastovou.

Kovovou přezku nedoporučujeme pro koupání v moři. Slaná voda může způsobit barevné změny a poškodit povrch.

U plastových spon garantuje náš dodavatel tyto minimální pevnosti v tahu (20°C): šířka 2cm/450N, šířka 2,5cm/500N, šířka 3cm/540N, šířka 4cm/600N, šířka 5cm/700N.

 

Osazení vodítek se liší podle typu: jedna nebo dvě nerezové karabiny a příslušný počet kroužků na jejich uchycení.

 

Vršek všech výrobků tvoří kvalitní polyesterové žakárové stuhy zhotovené dle návrhů známých světových návrhářů, jakými jsou například Tula Pink nebo Kaffe Fassett. Stuhy jsou jedinou částí našich výrobků, která nepochází z ČR - dovážíme je od dodavatelů z USA. Jsou trvanlivé a mají stálou barvu.

 

ÚDRŽBA A PÉČE O VÝROBKY:

Výrobky nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Pereme je v pračce, ideálně při 40 °C. Doporučujeme je před umístěním do pračky vložit např. do froté ponožky nebo do kapsy nějakého oděvu, aby kovové části nerachotily v bubnu a nepoškodily vaši pračku.

Zpět do obchodu