ŠIJEME ZDARMA BAVLNĚNÉ ROUŠKY PRO ZDRAVOTNÍKY. I VY DOSTANETE KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE ROUŠKU JAKO DÁREK. BUĎTE ZODPOVĚDNÍ A OHLEDUPLNÍ KE SVÉMU OKOLÍ. A HLAVNĚ - BUĎTE ZDRÁVI !

O výrobcích FUGUAMY

Výrobky FUGUAMY šijeme v Praze nebo v malebné přírodě Pošumaví, a to pouze z komponentů od kvalitních českých dodavatelů. Výjimkou jsou stuhy zhotovené podle návrhů světových designerů, které dovážíme z USA. Snažíme se o maximální kvalitu, nemáme zaměstnance - každý kus projde našima rukama a ručíme za něj.

 

POUŽITÉ MATERIÁLY:

Základem je odolný polypropylenový popruh testovaný na příslušnou zátěž.

Osazení obojku tvoří nerezová posuvka a D-kroužek. Přezky dodáváme buď z kvalitního polypropylenu (PP) nebo kovové. Ty jsou vyrobeny z litiny s galvanizovaným povrchem (galvanický bílý zinkochromát) a jsou tedy odolné vůči korozi.  Jsou designovou záležitostí, která se hodí spíše na procházku do města či do kavárny, zatímco pro běžné nošení doporučujeme vzhledem k menší gramáži sponu plastovou.

Kovovou přezku nedoporučujeme pro koupání v moři. Slaná voda může způsobit barevné změny a poškodit povrch.

Osazení vodítek se liší podle typu: jedna nebo dvě nerezové karabiny a příslušný počet kroužků na jejich uchycení.

 

Vršek všech výrobků tvoří kvalitní polyesterové žakárové stuhy zhotovené dle návrhů známých světových návrhářů, jakými jsou například Tula Pink nebo Kaffe Fassett. Stuhy jsou jedinou částí našich výrobků, která nepochází z ČR - dovážíme je od dodavatelů z USA. Jsou trvanlivé a mají stálou barvu.

 

ÚDRŽBA A PÉČE O VÝROBKY:

Výrobky nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Pereme je v pračce, ideálně při 40 °C. Doporučujeme je před umístěním do pračky vložit např. do froté ponožky nebo do kapsy nějakého oděvu, aby kovové části nerachotily v bubnu a nepoškodily vaši pračku.